Dlouhodobá nominace zimní turnaje 2014

Aktuální turnaje: Víkend 29.3.

Turnaj Říčany, 29.3. 1 tým, čas cc 8:00 - 12:00, startovné cca 200 Kč, tvrdý povrch (sálovky) - TURNAJ ZRUŠEN !!!!

sraz 7:30, hala Říčany, ulice Škroupova, mapa ZDE , rozpis zápasů 

Nominace: Fíla Klusáček, Domča Žídek, Matouš Petr,  Saša Seitl, Matěj Břeský, Kryštof Břeský, Šimon Erdinger 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj Hamr Braník 12.1., 1 tým, dopolední čas, startovné 250 Kč, povrch UMT (turfy)

Nominace: Janovský, Klusáček, Novotný, Petr, Seitl, Žídek, Bouzid (donominován jako náhradník)

Náhradníci: Pintner, Bláha

 

Turnaj Modřany 12.1. - 2 týmy, čas 13:00 - 17:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz 12:30, DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Brůňa, Domša(omluven) , Erdinger, Goikoetxea, Hadraba(omluven), Holý, Kraus, Leipold, Málek, Oráč, Pešír, Slavík, Svoboda, Zacharda(absence na trénincích bez omluvy), Průša (donominován jako náhradník), Štěpánek, Trnka

Náhradníci: Břeský (omluven),Břeský (omluven)

 

Turnaj Květňák, 19.1. 3 týmy, čas 11:00 - 15:00, startovné cca 50 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz 10:30, hala Květňák, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Bartoš, Břeský, Břeský, Erdinger, Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Kubánek, Málek, Oráč (omluven), Pintner, Průša(omluven), Sander, Slavík, Sojka(omluven), Štěpánek (hory), Trnka, Zlatník, Konečný, Limberg, Stříbrský + Pešír, Leipold, Švéda

Náhradníci: Pešír, Brůňa, Leipold

 

Turnaj Hamr Braník 25.1., 2 týmy, čas ???, startovné 250 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 11:30, ulice Vltavanů 1542, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Bartoš, Bláha, Bouzid, Brůňa, Břeský, Břeský, Klusáček, Svoboda, Štěpánek, Trnka, Zacharda, Zlatník  + 4

Náhradníci: Goikoetxea, Průša, Seitl

 

Přátelák Kolovraty, hala Gutovka UMT 8.2., 2 týmy, čas 9:00 - 10:00, 10:00 - 11:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 8:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Konečný, Holý, Hadraba, Goikoetxea, Štěpánek, Bartoš, Sander

sraz 9:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Kraus, Pintner, Sojka, Svoboda, Tůma, Petr, Janovský

 

Turnaj Modřany 9.2. - 2 týmy, čas 8:00 - 12:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz 7:30, DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Erdinger, Hadraba, Klusáček, Trnka, Kubánek, Leipold, Málek, Pešír, Limberg, Sander, Sojka, Břeský, Břeský, Zlatník

Náhradníci: Bouzid, Janovský, Bláha

 

Turnaj Květňák, 1.3. 3 týmy, čas 9:00 - 13:00, startovné cca 50 Kč, tvrdý povrch (sálovky) - zrušeno (hraje se zde utkání play off ve florbale)!!!

sraz ???, hala Květňák , mapa,  rozpis zápasů 

Nominace: Bartoš, Brůňa, Břeský, Břeský, Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Leipold, Málek, Novotný, Oráč, Pešír, Petr, Průša(omluven), Seitl, Slavík, Štěpánek, Trnka, Zlatník, Limberg, + 1

Náhradníci: Erdinger, Kubánek, Sander, Pintner

 

Turnaj Pankrác - plážový fotbal, 2.3. 1 tým, čas ???, startovné cca 170 Kč, písek (ponožky)

sraz ???  mapa ???, rozpis zápasů ???

Nominace: Bláha, Bouzid, Novotný, Pintner, Seitl, Zacharda, Žídek

Náhradníci: Janovský, Málek, Pešír

 

Přátelák Horní Měcholupy, Vyšehrad ?, Háje 07 hala Gutovka UMT 2.3., 3 týmy, čas 13:00 - 17:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 12:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Domša, Břeský, Břeský, Leipold, Kubánek, Pešír, Skalický

sraz 13:50, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Trnka, Goikoetxea, Konečný, Holý, Slavík, Hadraba, Sander

sraz 15:10, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace:  Limberg, Stříbrský, Štěpánek, Stříbrský, Oráč, Bartoš, Zlatník

 

Přátelák Bohemka 2007, hala Ovčín UMT 8.3., 2 týmy, čas 12:00 - 13:30, 13:30 - 15:00, startovné 110 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 11:45, ulice Záběhlická 3/82, mapa ZDE

Nominace: Břeský, Břeský, Trnka, Málek, Oráč, Slavík, Zlatník

sraz 13:15, ulice Záběhlická 3/82, mapa ZDE

Nominace: Holý, Štěpánek, Bartoš, Hadraba, Průša, Goikoetxea, Sander

 

Turnaj Hamr Braník 9.3., 2 týmy, čas ???, startovné 250 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz ???, ulice Vltavanů 1542, mapa ZDE, rozpis zápasů ???

Nominace: Brůňa, Domša, Holý, Janovský, Kraus, Kubánek, Petr, Slavík, Sojka, Svoboda, Tůma, Zlatník 

Náhradníci: Bláha, Leipold, Sander

 

Turnaj Modřany 16.3. - 2 týmy, čas 8:00 - 12:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz ???,  DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ???

Nominace: Bartoš, Erdinger, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Oráč, Štěpánek, Trnka, Zlatník, Konečný (hory), Limberg, Stříbrský(hory), Průša, Sander + 1

Náhradníci: Slavík, Pešír, Leipold

 

Přátelák Kolovraty, hala Gutovka UMT 22.3., 2 týmy, čas 9:00 - 10:00, 10:00 - 11:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 8:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: 

sraz 9:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: 

 

Turnaj Říčany 29.3., 1 tým, dopolední čas, startovné 200 Kč, tvrdý povrch (sálovky), 

sraz 9:00, ulice Škroupova, mapa  ZDE , rozpis zápasů

Nominace: Fíla Klusáček, Vito Kraus, Romča Pintner, Domča Žídek, Filip Sojka, Matouš Petr, Kryštof Tůma, Páťa Novotný, Saša Seitl, Kuba Janovský

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odehrané turnaje:

Turnaj Hamr Braník 12.1., 1 tým, dopolední čas, startovné 250 Kč, povrch UMT (turfy), 

sraz 9:00, ulice Vltavanů 1542, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Klusáček, Novotný, Petr, Seitl, Žídek, Bouzid 

 

Turnaj Modřany 12.1. - 2 týmy, čas 13:00 - 17:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz 12:30, DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Brůňa, Erdinger, Goikoetxea, Holý, Kraus, Leipold, Málek, Oráč (nedorazil), Pešír, Slavík, Svoboda (nedorazil), Průša, Trnka, Štěpánek

 

Přátelák proti Hájům 2007 - potvrzeno, hala Květňák neděle 19.1. 9:00 - 10:30, sraz 8:30

Zatím potvrdili: Bouzid, Svoboda, Žídek, Novotný, Bláha 

 

Turnaj Květňák, 19.1. 3 týmy, čas 11:00 - 15:00, startovné cca 50 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz 10:30, hala Květňák, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Bartoš, Erdinger, Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Kubánek, Málek, Pintner, Sander, Slavík, Zlatník, M.Konečný, Limberg, Stříbrský + Pešír, Leipold, Švéda, Brůňa, Chodora, Š. Konečný

 

Turnaj Hamr Braník 25.1., 2 týmy, čas 12:00 - 17:00, startovné 250 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 11:30, ulice Vltavanů 1542, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Bartoš, Bláha, Bouzid(nemoc), Brůňa, BřeskýBřeský, Klusáček, Svoboda, Štěpánek, TrnkaZacharda, Zlatník  + Málek, Goikoetxea, Průša, Oráč, Zahálka, Kubánek

 

Přátelák s ČAFC 7.2. dvě hřiště, čas 16:30, sraz 16:00 na ČAFC, ulice K Vodě Mapa ZDE (na sebe věci na trénink na ven, budeme hrát v rozlišovákách)

Nominace: Holý, Hadraba, Štěpánek, Bartoš, Trnka, Erdinger, Průša, Málek, Sander, Zlatník, Brůňa, Stříbrský

Přátelák Kolovraty, hala Gutovka UMT 8.2., 2 týmy, čas 9:00 - 10:00, 10:00 - 11:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy) (na sebe tréninkové dresy)

sraz 8:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Konečný, Holý, Hadraba, Štěpánek, Bartoš, Sander

sraz 9:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Kraus, Pintner, Sojka, Svoboda, Petr, Janovský, Bouzid

 

Turnaj Modřany 9.2. - 2 týmy, čas 8:00 - 12:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky) (kluci dostanou zápasové dresy)

sraz 7:30, DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ZDE

Nominace: Erdinger, Hadraba, Klusáček, Trnka, Leipold, Málek, Pešír, Limberg, Sojka, Zlatník, Průša, Slavík, Konečný

Náhradníci: Bouzid, Janovský, Bláha

Přátelák s ČAFC 28.2. dvě hřiště, čas 16:30, sraz 16:00 na ČAFC, ulice K Vodě Mapa ZDE (na sebe věci na trénink na ven, budeme hrát v rozlišovákách)

Nominace: Holý, Hadraba, Štěpánek, Bartoš, Trnka, Limberg, Leipold, Sander, Zlatník, Stříbrský, Slavík, Oráč, Goikoetxea

 

Turnaj Pankrác - plážový fotbal, 2.3. 1 tým, čas 9:00 - 13:30, startovné cca 190 Kč, písek (ponožky) na sebe tréninkové věci)

sraz 8:40  mapa ZDE, rozpis zápasů ???

Nominace:Janovský, Bouzid, Novotný, Pintner, Seitl, Málek, ŽídekKlusáček, Tůma, Průša +1

Náhradníci:  

 

Přátelák Horní Měcholupy, Chodov, Háje 07 hala Gutovka UMT 2.3., 3 týmy, čas 13:00 - 17:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy) na sebe tréninkové dresy

sraz 12:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE - Háje 2007, 13:00 - 14:20

Nominace: Domša, Břeský, Břeský, Leipold, Kubánek, Pešír, Skalický

sraz 13:50, ulice Gutova 39, mapa ZDE - Chodov, 14:20 - 15:40

Nominace: Trnka, Goikoetxea, Konečný, Holý, Slavík, Erdinger, HadrabaSander,

sraz 15:10, ulice Gutova 39, mapa ZDE - Horní Měcholupy, 15:40 - 17:00

Nominace:  Limberg, Stříbrský, Štěpánek, Oráč, Bartoš, Zlatník

 

Přátelák Bohemka 2007, hala Ovčín UMT 8.3., 2 týmy, čas 12:00 - 13:30, 13:30 - 15:00, startovné 110 Kč, povrch UMT (turfy)

sraz 11:45, ulice Záběhlická 3/82, mapa ZDE

Nominace: Břeský, Břeský, Málek, Oráč, Slavík, Erdinger, Sojka

sraz 13:15, ulice Záběhlická 3/82, mapa ZDE

Nominace: Holý, Štěpánek, Hadraba, Goikoetxea, Sander, Trnka, Zlatník

 

Přátelák Háje 2005 9.3., Schulhoffka čas 14:30 - 16:00, povrch UMT (turfy)

sraz 14:00 

Nominace: Brůňa, Domša, Holý, Kraus,  Petr, Sojka, Tůma, Zlatník, Klusáček, Trnka, Bartoš

 

Turnaj Modřany 16.3. - 2 týmy, čas 8:00 - 12:00, startovné cca 220 Kč, tvrdý povrch (sálovky)

sraz ???,  DDM Modřany Herrmannova 2016/24, mapa ZDE, rozpis zápasů ???

Nominace: Šíma Erdinger, Eneko Goikoetxea, Míša Oráč, Míra Trnka, Miky Konečný, Péťa Leipold, David Brůňa, Kuba Málek, Matouš Petr, Saša Seitl, Fíla Klusáček, Kuba Štěpánek

 

Aktuální turnaje: Víkend 22.3.

Přátelák Kolovraty, hala Gutovka UMT 22.3., 2 týmy, čas 9:00 - 10:00, 10:00 - 11:00, startovné 50 Kč, povrch UMT (turfy), tréninkové dresy

sraz 8:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Miky Konečný, Vojta Slavík, Tom Lacko, Matěj Břeský, Kryštof Břeský, Fíla Bartoš

sraz 9:40, ulice Gutova 39, mapa ZDE

Nominace: Tom Hadraba, Dan Holý, Vojta Zlatník, Šíma Erdinger, Adam Průša, Kuba Štěpánek, 

 

Turnaj Schulhoffova, sraz 9:00, sobota 22.3.

Nominace: Fíla Klusáček, Vito Kraus, Romča Pintner, Filip Sojka, Matouš Petr, Marťas Skalický,

Diskusní téma: Dlouhodobá nominace zimní turnaje

michael kors bag https://www.jdowdcellars.com/


Dlouhodobá nominace zimní turnaje

9.2. - Kuba nemůže,turnaj s tatínkem.

Turnaje 12.1. a 19.1.

Tom nemůže 12.1. a může 19.1.

Dlouhodobá nominace zimní turnaje

19.1.- Kuba nemůže- je na horách.

Přidat nový příspěvek