Plážák neděle 17.8. - přihlašte se, kdo má zájem

V neděli 17.8. je možné přihlásit kluky na turnaj v plážáku. Místo ještě není uvedené, třeba to bude na Ladronce, kde to je nádherné. Od pondělí bychom stejně už začali trénovat, kdo bude v Praze, tak by to mohlo být příjemné zahájení. Kdo má zájem, pište se prosím do diskuze, uzávěrku uděláme v úterý 5.8., pak je potřeba přihlásit týmy na turnaj. Děkuji.

Diskusní téma: Plážák neděle 17.8. - přihlašte se, kdo má zájem

Plážák se nekoná

Dobrý den, nastala změna, plážák se nekoná z důvodu malého počtu soupeřů. Včera mi psal pořadatel a bohužel se přihlásilo málo týmů, takže to zrušili. Další však bude někdy v zimě, tak si zase zahrajeme v zimě. Děkuji za pochopení. Časy tréninků vymyslím do neděle a dám vědět, kdy si před soustředěním zlehka zatrénujeme, vzhledem k počtu to stejně asi spojíme případně s jiným ročníkem. O.M.

Plážák

Pokud dobře počítám, zatím je nás 9, což vychází na dvě čtyřky. Kdyby se ještě někdo přidal, tak bych možná dohlásil druhý tým, aby si to kluci v písku pořádně užili. Jeden tým už máme přihlášený, takže s tím určitě počítejte, uvidíme, jestli tedy nedopadne i ten druhý tým. Info pošlu v průběhu příštího týdne. Tréňa.

Plazak

Filip by sel moc rad.

Plážák

Honzík L. může a už se t

Plážák - omluva

My bohužel nedorazíme, jsme na dovolené

Plážák

Pokud se uskuteční, zatím není moc přihlášených :-( tak by Vojta mohl.

Plazak

Taky rádi dorazíme. Leipoldová


Plážák

Dobrý den, z Kolovrat dorazí Sam a Honza.

Plážák

Dobrý den, Brůňa může také na turnaj.

Plážák

Ahoj dorazíme,Mirďula se těší.Renata T.

Přidat nový příspěvek